Logo BB Klein Kleur

't Brugs Beertje wenst je een Zalig Kerstmis en een Gelukkig Nieuwjaar !

Home

Onze bieren

Onze snacks

Onze shop

Geschiedenis

Agenda

Links

Engels - Englisch

Bier van 't vat vandaag

Bier van 't vat verwacht

Bier van de maand

Onze bieren alfabetisch

Onze bieren volgens brouwerij

Geuze

 

 

Hop

Onze bieren alfabetisch:

De hier opgesomde bieren zijn normaal steeds in voorraad. De bieren aangeboden van het vat wisselen regelmatig. Daarnaast zijn er steeds seizoensbieren en speciale brouwsels in ons aanbod.
Bezoekers kunnen kiezen uit meer dan 300 verschillende belgische bieren.

Gerangschikt op alfabet

Bier Brouwerij
Aardbei De Troch Brouwerij De Troch te Wambeek
Abbaye des Rocs Brouwerij Abbaye des Rocs te Montignies-sur-Roc
Achel Extra 9 % Brouwerij De Achelse Kluis te Hamont–Achel
Achel Trappist blond 8 % Brouwerij De Achelse Kluis te Hamont–Achel
Achel Trappist bruin 8 % Brouwerij De Achelse Kluis te Hamont–Achel
Alvinne Blond 7,1% Brouwerij Alvinne te Ingelmunster
Appel Lindemans Brouwerij Lindemans te Vlezenbeek
Arabier Brouwerij De Dolle Brouwers te Esen
Arend Dubbel 6,5% Brouwerij De Ryck te Herzele
Arend Tripel 8% Brouwerij De Ryck te Herzele
Augustijn Brouwerij BIOS te Ertvelde
Avec les bons vœux 9,5% Brouwerij Dupont te Tourpes
Babbelaar 6.5% Brouwerij Proefbrouwerij te Lochristi
Barbãr Brouwerij Lefebvre te Quenast
Bink Blond 5,5% Brouwerij Kerkom te Sint-Truiden
Bink Bruin 5,5% Brouwerij Kerkom te Sint-Truiden
Bink Tripel Adelardus Brouwerij Kerkom te Sint-Truiden
Bornem Dubbel Brouwerij BIOS te Ertvelde
Bornem Tripel 9% Brouwerij BIOS te Ertvelde
Brigand Brouwerij Van Honsebroeck te Ingelmunster
Brugs Blond Brouwerij De Gouden Boom te Brugge
Brugs Wit Brouwerij De Gouden Boom te Brugge
Brugse Tripel Brouwerij De Gouden Boom te Brugge
Brugse Zot Brouwerij Halve Maan te Brugge
Brugse Zot Dubbel Brouwerij Halve Maan te Brugge
Bush Beer 12% Brouwerij Dubuisson te Pipaix
Celis White Brouwerij BIOS te Ertvelde
Chimay Blauw 9% Brouwerij Abbaye de Scourmont de Chimay  
Chimay Grande Réserve Brouwerij Abbaye de Scourmont de Chimay  
Chimay Rood 7% Brouwerij Abbaye de Scourmont de Chimay  
Chimay Tripel 8% Brouwerij Abbaye de Scourmont de Chimay  
Corsendonk Agnus Brouwerij Du Bocq te Purnode
Corsendonk Pater Brouwerij Du Bocq te Purnode
Cuvée des Trolls Brouwerij Dubuisson te Pipaix
De Dolle Export Stout Brouwerij De Dolle Brouwers te Esen
De Koninck Blond 6% Brouwerij De Koninck te Antwerpen
De Koninck van het vat Brouwerij De Koninck te Antwerpen
Delirium Nocturnum Brouwerij Huyghe te Melle
Delirium Tremens Brouwerij Huyghe te Melle
Deus Brut Des Flandres 75 cl Brouwerij Bosteels te Buggenhout
Dikke Mathile 6% Brouwerij Strubbe te lchtegem te lchtegem
Duchesse de Bourgogne Brouwerij Verhaeghe te Vichte
Dulle Teve Brouwerij De Dolle Brouwers te Esen
Duvel Brouwerij Moortgat te Breendonk
Echte Kriek Brouwerij Verhaeghe te Vichte
Ename Dubbel Brouwerij Roman te Oudenaarde
Ename Tripel Brouwerij Roman te Oudenaarde
Faro Lindemans Brouwerij Lindemans te Vlezenbeek
Floreffe Brune Brouwerij Lefebvre te Quenast
Floreffe Tripel Brouwerij Lefebvre te Quenast
Framboise Boon Brouwerij Frank Boon te Lembeek
Framboos Girardin Brouwerij Girardin te St. Ulriks-Kappelle
Framboos Jacobins MAX Brouwerij Bockor te Bellegem
Framboos Lindemans Brouwerij Lindemans te Vlezenbeek
Gauloise 9% Brouwerij Du Bocq te Purnode
Geuze Cantillon Brouwerij Cantillon te Anderlecht = Geuzemuseum
Geuze fond tradition Brouwerij Van Honsebroeck te Ingelmunster
Geuze Girardin Black Label Brouwerij Girardin te St. Ulriks-Kappelle
Geuze Lindemans Brouwerij Lindemans te Vlezenbeek
Geuze Mort Subite Brouwerij De Keersmaecker te Kobbegem
Gouden Carolus Classic Brouwerij Het Anker te Mechelen
Gouden Carolus Cuvée van de Keizer 2007 Brouwerij Het Anker te Mechelen
Gouden Carolus Tripel Brouwerij Het Anker te Mechelen
Graal Tripel Brouwerij De Graal te Brakel
Guido Brouwerij De Regenboog te Assebroek–Brugge
Gulden Draak 10,5 % Brouwerij BIOS te Ertvelde
Guldenberg Brouwerij De Ranke te Wevelgem
Hercule stout Brouwerij Ellezelloise te Ellezelle
Het Kapittel Abt 10% Brouwerij Van Eecke te Watou
Het Kapittel Prior 8,5% Brouwerij Van Eecke te Watou
Hommelbier Brouwerij Van Eecke te Watou
Karmeliet Brouwerij Bosteels te Buggenhout
Kasteelbier 11% Brouwerij Van Honsebroeck te Ingelmunster
Kasteelbier 11% Brouwerij Van Honsebroeck te Ingelmunster
Keizer Karel goudblond 8,5 % Brouwerij Haacht te Boortmeerbeek
Keizer Karel roodbruin 8,5 % Brouwerij Haacht te Boortmeerbeek
Keyte Tripel 7,7% Brouwerij Strubbe te lchtegem te lchtegem
Kriek Boon Brouwerij Frank Boon te Lembeek
Kriek Cantillon Brouwerij Cantillon te Anderlecht = Geuzemuseum
Kriek De Ranke 75 cl Brouwerij De Ranke te Wevelgem
Kriek Girardin Brouwerij Girardin te St. Ulriks-Kappelle
Kriek Jacobins MAX Brouwerij Bockor te Bellegem
Kriek Lindemans Brouwerij Lindemans te Vlezenbeek
Kwak Brouwerij Bosteels te Buggenhout
La Chouffe Brouwerij d'Achouffe te Achouffe
Lesage 7% Brouwerij Proefbrouwerij te Lochristi
Malheur 10% Brouwerij De Landtsheer te Buggenhout
Malheur Brut 11% Brouwerij De Landtsheer te Buggenhout
Maredsous 10% Brouwerij Moortgat te Breendonk
Maredsous 8% Brouwerij Moortgat te Breendonk
Mc Chouffe Brouwerij d'Achouffe te Achouffe
Moeder Overste Brouwerij Lefebvre te Quenast
Moinette 8,5% Brouwerij Dupont te Tourpes
Moinette 8,5% Brouwerij Dupont te Tourpes
Moinette Brune 8.5% Brouwerij Dupont te Tourpes
Nostradamus 9 % Brouwerij Caracole te Falmignoul
Oerbier Brouwerij De Dolle Brouwers te Esen
Orval Trappist Brouwerij Orval te Orval
Oudbeitje Geuzestekerij Hanssens te Dworp
Oude Geuze 3 Fonteinen Geuzestekerij 3 Fonteinen te Beersel
Oude Geuze 3 Fonteinen Geuzestekerij 3 Fonteinen te Beersel
Oude Geuze Boon Brouwerij Frank Boon te Lembeek
Oude Geuze Boon Marriage Parfait Brouwerij Frank Boon te Lembeek
Oude Geuze De Cam Geuzestekerij De Cam te Gooik
Oude Geuze Hanssens Geuzestekerij Hanssens te Dworp
Oude Geuze Mort Subite Brouwerij De Keersmaecker te Kobbegem
Oude Kriek 3 Fonteinen Geuzestekerij 5 Fonteinen te Beersel
Oude Kriek Boon Brouwerij Frank Boon te Lembeek
Oude Kriek De Cam Geuzestekerij De Cam te Gooik
Oude Kriek Hanssens Geuzestekerij Hanssens te Dworp
Oude Kriek Mort Subite Brouwerij De Keersmaecker te Kobbegem
Palm Brouwerij Palm te Steenhuffel
Pannenpot 10% Brouwerij De Struise Brouwers te Veurne
Passion Jacobins MAX Brouwerij Bockor te Bellegem
Pater Lieven Blond Brouwerij Van Den Bossche te Herzele
Pater Lieven Bruin Brouwerij Van Den Bossche te Herzele
Pêcheresse perzikenlambik Brouwerij Lindemans te Vlezenbeek
Pêcheresse perzikenlambik Brouwerij Lindemans te Vlezenbeek
Pilaarbijter blond 7,5% Brouwerij De Brabandere (Bavik) te Bavikhove
Pilaarbijter bruin 6,5% Brouwerij De Brabandere (Bavik) te Bavikhove
Piraat Brouwerij BIOS te Ertvelde
Quintine Brouwerij Ellezelloise te Ellezelle
Rochefort 10 Brouwerij Abbaye de Notre Dame te Rochefort
Rochefort 6 Brouwerij Abbaye de Notre Dame te Rochefort
Rochefort 8 Brouwerij Abbaye de Notre Dame te Rochefort
Rodenbach Brouwerij Rodenbach te Roeselare
Rodenbach Grand cru Brouwerij Rodenbach te Roeselare
Rose de Cambrinus Brouwerij Cantillon te Anderlecht = Geuzemuseum
Rulles Blonde 7 % Brouwerij Rulles te Rulles-Habay
Rulles Brune 6,5 % Brouwerij Rulles te Rulles-Habay
Rulles Estival 5,2 % Brouwerij Rulles te Rulles-Habay
Saint Feuillien Tripel Brouwerij Saint Feuillien te Rœulx
Saisis Brouwerij Ellezelloise te Ellezelle
Saison Dupont 6,5% Brouwerij Dupont te Tourpes
Sint-Bernardus 12 Brouwerij Sint-Bernardus te Watou
Sint-Bernardus 8 Brouwerij Sint-Bernardus te Watou
Sint-Bernardus tripel Brouwerij Sint-Bernardus te Watou
Slaapmutske Blond 6.4% Brouwerij Proefbrouwerij te Lochristi
Sloeber Brouwerij Roman te Oudenaarde
Steendonk Brouwerij Palm te Steenhuffel
't Smisje Blond 6% Brouwerij De Regenboog te Assebroek–Brugge
't Smisje dubbel 9% Brouwerij De Regenboog te Assebroek–Brugge
't Smisje honingbier 6% Brouwerij De Regenboog te Assebroek–Brugge
't Smisje Tripel Brouwerij De Regenboog te Assebroek–Brugge
Tripel De Koninck 8% Brouwerij De Koninck te Antwerpen
Tropical Banaan Brouwerij De Troch te Wambeek
Troubadour 6.5% Brouwerij Proefbrouwerij te Lochristi
Troubadour Obscura 8.5% Brouwerij Proefbrouwerij te Lochristi
Troublette 5,5 % Brouwerij Caracole te Falmignoul
Ultra Ambrée 7% Brouwerij d'Ecaussinnes te Ecaussinnes
Ultra donker 10% Brouwerij d'Ecaussinnes te Ecaussinnes
Urthel Hop-it 9,5% Brouwerij De Leyerth te Ruiselede
Val-Dieu Grand Cru 11% Brouwerij Val-Dieu te Aubel
Val-Dieu Triple 9% Brouwerij Val-Dieu te Aubel
Valeir Brouwerij Contreras te Gavere
Vichtenaar Brouwerij Verhaeghe te Vichte
Waase Wolf Brouwerij Boelens te Belsele
Watou tripel Brouwerij Sint-Bernardus te Watou
Watou's Witbier Brouwerij Van Eecke te Watou
Westmalle Dubbel Trappist Brouwerij Abdij Trappisten van Westmalle  
Westmalle Tripel Trappist Brouwerij Abdij Trappisten van Westmalle  
Witkap Pater Dubbel Brouwerij Slaghmuylder te Ninove
Witkap Pater Tripel Brouwerij Slaghmuylder te Ninove
Witkap Stimulo Brouwerij Slaghmuylder te Ninove
Wostyntje Mosterdbier Brouwerij De Regenboog te Assebroek–Brugge
XX Bitter Brouwerij De Ranke te Wevelgem
© 1997-2014
Lucas Tratsaert
't Brugs Beertje - Kemelstraat 5 - B-8000 Brugge
Tel. +32(0)50 33 96 16 • E-mail: info@brugsbeertje.be